středa 25. února 2015

Jak nastal nečekaný zvrat

Chtěla jsem to zveřejnit už včera, ale vzhledem k rázu minulýho příspěvku mi to přišlo až moc tragikomický. Taky se předem omlouvám, že tenhle příspěvek není moc koherentní. Ale jsem vážně zmatená.

Tak se mi stala neskutečně vtipná a neskutečně podivná věc. Že z toho rande asi nic nebude, jsem tušila, ale to, co se mi včera stalo, jsem fakt nečekala. Předem vás upozorňuju, že po přečtení tohoto příspěvku pravděpodobně budete na obrazovku koukat s otevřenou pusou a říkat si: „WTF?!"

            Pořád si nejsem jistá, co se to vlastně bylo, takže nevím, jak to mám podat. Věděla jsem, že se po tý schůzce může přihodit cokoli, nemusel se vůbec ozvat, mohl se ozvat a říct mi, že už se neozve, mohl mě znovu někam pozvat, mohl mě požádat o ruku,... Nic mě nepřekvapí, řekla jsem si. Omyl! Kolega ale udělal nejvíc psycho a zároveň nejvíc smooth věc na světě. Ozval se už pár hodin po rande, že to byl příjemný večer. OK, říkám si, byl no (něco podobnýho jsem mu i odepsala). Pak jsem začala přemýšlet nad tím, co "příjemný večer" znamená. Příjemný jakože dobrý, příjemný jakože dobrý, kdy to dáme znovu, nebo příjemný, ale tak bych to nechal a už neopakoval? Ráno se ukázalo, že to byl příjemný večer, jakože jsem psychopat a hulvát a fuck you!

            Brzo ráno, když jsem byla v polovičním komatu, mi přišla zpráva od něj. Nic špatnýho, prostě se ptal, jak to dneska jde, odepsala jsem mu, že ještě spím. A to jsem dělat asi neměla. Borec se chytl představy, že ležím v posteli a jelikož mu samota asi už leze na mozek (ještě aby ne, když je x měsíců na Lidé.cz), začal mi psát vážně divný věci. Teda, já nevím, na co jste zvyklý vy, když komunikujete s někým, koho jste viděli jednou pár hodin, ale já nejsem člověk, co s takovýma lidma hodlá provozovat sexting. Nejdřív jsem byla jen samý "ha ha ha", odrážela to tak nějak decentně, i když nevim, jestli se to "decentně" nějak dělat dá. Chlapec očividně potřeboval ráno fapovat, tak pokračoval dál, až mé původní rozpaky přešly v celkem slušnou nasranost a slušně a co nejvíc taktně jsem dotyčnému napsala, že na tohle nejsem a že som romantik, co spíš sní nejdřív o prvních pusách, než o ranním sexu (a když už o ranním sexu sním, rozhodně se o tom nehodlám s nikým bavit). „Okej," řekl mi, „jdeme fantazírovat o prvních pusách," což pořád bylo trochu ujetý, ale oproti jeho předchozím výstupům to byl med na duši. Pak napsal ještě něco málo a v pohodě. Já si v tu chvíli nějak všimla, že má na Lidech víc než jeden profil a z legrace se ho na to zeptala. A v tu chvíli se to stalo.

            Na chatu na FB se objevilo, že v téhle konverzaci nemůžu psát. Nejdřív jsem si myslela, že to nějakej bug, pak mi to ale došlo. Normálně mě blokoval. Psala jsem mu na Lidé, že chápu, jestli jsem se mu nezalíbila, ale že bych celkem brala nějaký fér jednání a poprosila ho, ať mi řekne, co se děje. V tu chvíli jsem byla zablokovaná i na Lidech. Na obou jeho profilech.

            Přemýšlím, jestli se to rande vůbec stalo. Nebo jestli to byl ten stejný člověk. Protože kluk, s kterým jsem se bavila osobně, byl nesmělý, milý, slušný, s Irvingem v ruce, zájmem o knihy a komixy, introvertní a nervózní. Kluk, s kterým jsem si psala druhý den ráno, byl oprsklej, nadrženej, vlezlej zmrd a když zjistil, že já tak perverzní nejsem, vyřešil to velmi, ale sakra velmi dospěle. A to je prosím o pět let starší než já. A zítra má narozeniny (což je informace k ničemu). Ale asi je fajn, že jsem na to, že je takovej divnej perverz, přišla už teď. Co by se stalo, kdybychom to dotáhli trochu dál, třeba na kojtus?  No 50 odstínů šedí hadr oproti tomu, to je jistý.


            Před chvíli jsem se znovu podívala na jeden z jeho profilů na Lidech, prý hledá slečnu do života. Tak to hodně štěstí, kamaráde, nezapomeň se jí zmínit, že jsi divnej. A že ses asi trochu upsal.


Je normální, aby chat takhle měnil charakter člověka? To na něm všichni získávají přehnanou sebedůvěru? Jak často se vás cizí člověk ptá na oblíbenou polohu? Jsem fail zase já, nebo to je tentokrát on? Každopádně asi nebyl košer nápad jít na rande přesně týden po tom, co jsem dostala košem (karma je svině). Ale pro velký úspěch a proto, abych měla o čem psát, jdu na další rande zase v úterý. A zase hned příští. Tentokrát ale s klukem, kterej je normální. Jen nemáme nic společnýho, LOL. Jo a taky tu mám zase jednu krásnou radu: Když vám někdo připadá divnej, blokněte si ho, jinak to udělá on a vy se budete cítit ještě nemožněji než obvykle. Jo a porno asi vymejvá mozky.

Za chvíli budu jak Halina Pawlowská, nejen svýma radama, ale taky bude stejně korpulentní (ciwe, teď jsem korektní, co?).

3 komentáře:

 1. Mělo tě varovat, že čte Irvinga!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli se divnost určuje podle obliby Irvinga, asi bych se měla přestat vídat s rodiči. :D

   Vymazat
  2. To ne, Irvinga já celkem rád, ale musíš uznat, že v jeho knížkách se lze inspirovat, obzvlášť pokud jsi psychopat :D

   Vymazat